Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Účetnictví Daniela s.r.o.

Pár slov o mně a firmě

Po ukončení VOŠ jsem byla zaměstnána jako odborná referentka zahraniční důchodové agendy na ČSSZ
v Praze, odkud jsem po necelém roce odešla.

Odbornou profesní praxi jsem získala v různých českých soukromých firmách - od pozice účetní až po pozici ekonomky - hlavní účetní v dceřinné společnosti středně velké české výrobní firmy na Slovensku - vedení účetnictví, personalistiky a mezd vč. účtování, správa vozového parku, zastupování firmy při styku s úřady, finanční dohled.

 
Dne 1.1.2007 jsem začala samostatně podnikat na základě živnostenského oprávnění pro činnost účetních poradců, vedení účetnictví a vedení daňové evidence.
V prosinci 2014 jsem založila firmu Účetnictví Daniela s.r.o.,
která od 2.2.2015
poskytuje veškeré služby firmy Daniela Frková, DiS.
Firma Účetnictví Daniela s.r.o. je pojištěna z titulu své činnosti u Generali pojišťovny, a.s.

 
 
Používáme účetní programy společnosti Stromware s.r.o. - Pohoda Profi (daňová evidence, podvojné účetnictví, jednoduché účetnictví, sklady, mzdy, majetek), TAX pro zpracování daňových přiznání a Winlex (aktuální i historické sbírky zákonů a norem, platných pro ČR).
Další program, který používáme, je program od společnosti KASTNER software s.r.o. FORM studio - formuláře pro veškeré úřady a agendy, komunikující i elektronicky.

 
Neustále se vzdělávám, jak samostudiem, tak využíváním služeb poskytovaných 1. VOX s. r. o. (odborná školení). Absolvovala jsem dva certifikované kurzy s mezinárodním certifikátem IES.
Spolupracuji s daňovými poradci, auditory, právníky.
 
TOPlist